Značka Felina se specializuje na zákaznice s větším poprsím, které žádají pohodlí, dobré zpracování a funkčnost. Značka Felina se rozděluje na dvě série: Felina Body Forming a Felina Conturelle.

Série Felina Body Forming je funkční řada spodního prádla,určena ženám, které vyžadují kvalitní materiály a pohodlnost v nošení i ve velkých velikostech. Tato série se vyznačuje prádlem s přesně padnoucími a dokonale zpracovanými střihy. Felina Body Forming nabízí také řadu stahovacího prádla, která vám pomůže získat krásnější postavu. Podprsenky jsou vybaveny širokými ramínky pro větší pohodlí a vyrábějí se až do košíčku H.

Série Felina Conturelle je spodní prádlo určené pro mladistvou moderní ženu, která hledá dokonalé spojení smyslného vzhledu a vysokého komfortu. Prádla se vyrábí až do velikosti košíčku I. Felina Conturelle kombinuje příjemný materiál, perfektní střihy a ozdobné prvky, jako jsou krásné a rozmanité typy krajek, kamínky, perličky a jiné zdobení. Sérii Felina Conturelle se do roka několikrát mění , je více barevná a uspokojí i náročnější zákaznice. Dobře padnoucí prádlo je základ pro kažnou ženu.

Ukázka výrobků

Bookmark and Share